
Flapvoets rock ik de fotoshoot
Als het hek opent, reageert de aannemer meteen: “Nou wijffie, we zullen wel voor schoenen moeten kijken, want met die gympies kom je het terrein niet op.”
Ik kijk naar beneden en inspecteer mijn zorgvuldig uitgekozen schoenen. “Jaaaa tuuuurlijk, snap ik helemaal,” reageer ik vol begrip. “Maatje 36, heb je dat?”
Op zijn beurt kijkt hij nu naar mijn voeten. “Ehhh..”
Ik schiet in de lach met dit bijltje heb ik vaker gehakt. “Heb je anders een maatje 46, dan ga ik met mijn eigen schoenen aan erin?”
Hij geeft me de schoenen, en ook nog een mooie gele helm. Ik voel me als Alfred Jodocus Kwak die in zijn grote klomp het klusje gaat klaren. Het idee dat ik er nog enigszins plausibel uitzie laat ik varen.
Flap.
Flap.
Flap.
Flapvoets en met opgeheven hoofd loop ik het terrein op. Ik ‘own’ deze look.
Je las een blog van mij- Joke Schut
Ik fotografeer voor magazines en maatschappelijke organisaties die opzoek zijn naar frisse, vrolijke, verhalende portretfotografie. Wie ik verder ben? Dat ontdek je hier.
Inspiratie opdoen
Redactioneel portfolio
Campagne & reportage portfolio